UPDATED 2021 SCHEDULE


JUNE

03 Thursday        3:00 Mustang Creek/Keller

07 Monday           3:00 Watercrest Independent/Mansfield

09 Wednesday    4:00 Presbyterian Village North, IL/Dallas

10 Thursday         1:30 Elmcroft of Arlington

11 Friday             11:00 PVN TRC/Dallas

11 Friday               3:00 Watermere/Southlake

12 Saturday          1:30 Grand Brook/Garland

16 Wednesday    2:00 Atria/Grapevine

17 Thursday       12:00 Heartis/Arlington

17 Thursday         2:30 Anthology of Plano/Plano

17 Thursday         4:00 Twin Rivers/Dallas

18 Friday             10:00 Villagio/Mckinney

18 Friday             12:00 Meadowood Marketing/Grapevine

18 Friday               2:00 Parkwood/Bedford

22 Tuesday           2:00 Brookdale North/Denton

23 Wednesday  10:00 Crystal Creek Memory/Dallas

23 Wednesday    2:30 Prairie Estates/Frisco​

24 Thursday         3:00 The Oaks at Flower Mound

25 Friday               2:00 Parkwood/Bedford

30 Wednesday    2:00 Mirada Lake Arlington/Arlington

JULY

01 Thursday         2:30 12 Oaks/Plano

02 Friday             11:00 Elmcroft/Arlington

02 Friday               2:30 Meadowood/Grapevine

02 Friday               5:00 Watercrest Independent/Mansfield

05 Monday           2:30 Sonoma House/Carrollton

06 Tuesday           3:00 PVN Terr 2/Dallas

07 Wednesday    2:00 Atria/Grapevine

08 Thursday         2:30 Conservatory/Keller

09 Friday             10:30 Madison on Marsh/Carrollton

09 Friday               3:00 Watermere/Southlake

12 Monday           3:00 PVN Terrace 1/Dallas

16 Friday               3:00 Rosewood/Flower Mound

19 Monday         10:30 Mustang Creek/Keller

21 Wednesday  10:00 Crystal Creek Memory/Dallas

21 Wednesday    3:00 PVN Joyce Hall/Dallas

23 Friday               2:00 Waterford/Plano

23 Friday               3:30 Auberge/Plano

26 Monday          11:00 PVN TRC/Dallas

27 Tuesday           3:30 Parsons House/Frisco

28 Wednesday    2:30 Prairie Estates/Frisco​

29 Thursday         2:00 Grand Brook/Garland

30 Friday               3:00 Appletree Court/Richardson

AUGUST

02 Monday           3:00 Watercrest Independent/Mansfield

04 Wednesday    2:00 Atria/Grapevine

06 Friday               1:30 Elmcroft/Arlington

11 Wednesday  10:00 Crystal Creek Memory/Dallas

12 Thursday         4:00 Traditions/Dallas

13 Friday               3:00 Watermere/Southlake

20 Friday             10:30 Madison on Marsh/Carrollton

20 Friday               2:30 Meadowood/Grapevine

23 Monday         10:30 Mustang Creek/Keller

25 Wednesday    2:30 Prairie Estates/Frisco

26 Thursday         4:00 Twin Rivers/Dallas

SEPTEMBER

03 Friday             11:00 Elmcroft/Arlington

03 Friday               3:00 Rosewood/Flower Mound

06 Monday            3:00 Watercrest Independent/Mansfield

10 Friday                2:30 Sonoma House/Carrollton

16 Thursday          2:00 PERFORM AT SENIOR FOLLIES 

17 Friday              10:30 Madison on Marsh/Carrollton

17 Friday                2:00 PERFORM AT SENIOR FOLLIES

18 Saturday           2:00 PERFORM AT SENIOR FOLLIES

18 Saturday           7:00 PERFORM AT SENIOR FOLLIES

19 Sunday              2:00 PERFORM AT SENIOR FOLLIES

20 Monday          10:30 Mustang Creek/Keller

20 Monday            3:00 PVN Terr 1/Dallas

21 Tuesday            3:00 PVN Terr 2/Dallas

22 Wednesday     2:30 Prairie Estates/Frisco

23 Thursday          3:00 PVN Joyce Hall/Dallas

24 Friday                2:00 Atria/Grapevine

25 Saturday           2:30 Conservatory/Keller

OCTOBER

01 Friday              3:00 Appletree Court/Richardson

04 Monday           3:00 Watercrest Independent/Mansfield

06 Wednesday  10:00 Crystal Creek Memory/Dallas

08 Friday               3:00 Watermere/Southlake

15 Friday             10:30 Madison on Marsh/Carrollton

15 Friday               2:30 Meadowood/Grapevine

18 Monday         10:30 Mustang Creek/Keller

21 Thursday         2:30 Crystal Creek/Dallas

22 Friday               1:30 Elmcroft/Arlington

26 Tuesday           3:30 Parsons House/Frisco

27 Wednesday    3:30 Prairie Estates/Frisco

29 Friday               2:30 Sonoma House/Carrollton

NOVEMBER

01 Monday           3:00 Watercrest Independent/Mansfield

05 Friday             11:00 Elmcroft/Arlington

05 Friday               3:00 Rosewood/Flower Mound

08 Monday           3:00 PVN Terr 1/Dallas

09 Tuesday           3:00 PVN Terr 2/Dallas

11 Thursday         2:30 Crystal Creek/Dallas

12 Friday               3:00 Watermere/Southlake

15 Monday         10:30 Mustang Creek/Keller

15 Monday            6:00 Conservatory/Keller

19 Friday             10:30 Madison on Marsh/Carrollton

19 Friday               2:30 Meadowood/Grapevine

24 Wednesday    2:30 Prairie Estates/Frisco

DECEMBER

01 Wednesday    2:00 Atria/Grapevine

02 Thursday         3-4:30 PVN Joyce Hall/Dallas

03 Friday               3:00 Appletree Court/Richardson

08 Wednesday    2:30 Conservatory/Keller

09 Thursday         4:30 Meadowood Marketing/Grapevine

10 Friday               3:00 Watermere/Southlake

14 Tuesday           3:00 Meadowood Marketing/Grapevine

14 Tuesday           5:00 Elmcroft of Arlington

16 Thursday         2:30 Crystal Creek/Dallas 

16 Thursday         4:00 Twin Rivers/Dallas

17 Friday             10:30 Madison on Marsh/Carrollton

17 Friday               2:30 Meadowood/Grapevine

17 Friday               5:00 Watercrest Independent/Mansfield

20 Monday         10:30 Mustang Creek/Keller

22 Wednesday     2:30 Prairie Estates/Frisco

28 Tuesday            3:30 Parsons House/Frisco

31 Friday                1:30-3:30 Sonoma House/Carrollton


Click this text to start editing. This block is a basic combination of a title and a paragraph. Use it to welcome visitors to your website, or explain a product or service without using an image. Try keeping the paragraph short and breaking off the text-only areas of your page to keep your website interesting to visitors.

0